NEWS Witaj na stronie TOPSPIN Dzierżoniów!
logo-spyn

Mistrzostwa Wrocławia w tenisie stołowym 2021

12 grudnia zakonćzył się cały cykl turniejów o mistrzostwo Wrocławia w tenisie stołowym.

Nasi zawodnicy: Rafał Zajączkowski i Arkadiusz Borek jeździli do Wrocławia cztery razy z nadzieją na sukces. Bardzo dobre przygotowanie przez trenera pozwoliło im osiągnąć dobre wyniki  w tym zawodach końcowo po 4 turniejach do Dzierżoniowa przyjeżdża brązowy medal w kategorii junior zdobyty przez Rafała ( Do ostatnich chwil walczył o 2 miejsce ale niestety przegrał z zawodnikiem z Milicza).

Arek równie dobrze zaprezentował się w turnieju i zajął 4 miejsce mimo nie pojawieniu się na jednym turnieju.

Dodatkowo Rafał i Arek  spróbował swoich sił ze starszymi w kategorii open ,jednak różnica doświadczenia była mocno widoczna,  zajął on  10 miejsce a Arek 26 miejsce (grając tylko w jednym turnieju)