NEWS Witaj na stronie TOPSPIN Dzierżoniów!
logo-spyn

Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Łagiewniki

Siema!
🚀🏓 Mamy dla Was coś absolutnie wyjątkowego! Już 28 stycznia 2024 roku DKTS Topspin zaprasza Was na mega Turniej Tenisa Stołowego w Dzierżoniowie! To będzie coś więcej niż zwykłe odbijanie piłeczki – to będzie prawdziwa pingpongowa fiesta na sali OSiR przy ul. Nowowiejskiej 73.
💰 Wpisowe to tylko 20 zł, ale co najważniejsze – każdy grosz z tego wydarzenia pójdzie na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy! Tym razem gramy o coś mega ważnego – zbieramy środki na leczenie płuc po pandemii Covid-19. Bo przecież zdrowie to podstawa!
🎉 Ale to nie wszystko! W trakcie turnieju odbędą się też szalone licytacje. Możecie wylicytować fantastyczne gadżety, a jednocześnie zdobyć niepowtarzalne doświadczenia w grze z innymi zawodnikami, które zapadną Wam w pamięć na długo.
🌟 Dołączcie do nas w tym dniu i pokażcie swoje pingpongowe umiejętności. Albo po prostu wpadnijcie poczuć tę niesamowitą atmosferę, dopingować zawodników i wspierać szczytny cel. Każdy może być częścią tej wyjątkowej orkiestry!
📣 Podajcie dalej! Niech ta informacja dotrze do każdego, kto ma serce na dłoni i rakietkę w gotowości. Razem możemy zrobić coś wielkiego!

DOŁĄCZ DO NAS!