NEWS Witaj na stronie TOPSPIN Dzierżoniów!
logo-spyn

Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego DKTS TOPSPIN 2023

W tym roku, DKTS TOPSPIN  stał się gospodarzem niezwykłego wydarzenia sportowego, łączącego w sobie pasję do sportu i świąteczną atmosferę.

Mowa o turnieju tenisa stołowego „Tenisowe Mikołajki”, który zgromadził zarówno doświadczonych zawodników z klubu DKTS TOPSPIN Dzierżoniów, jak i młodych entuzjastów tenisa – dzieci z lokalnej społeczności.

Organizacja takiego wydarzenia była możliwa dzięki wsparciu wielu lokalnych przedsiębiorstw i instytucji. Szczególne podziękowania należą się F.H.U. „Twój Dom” ze Świebodzic, „Studio Edytor Wydawnictwo” z Dzierżoniowa, firmie „Objectivity” sp. z o.o. z Wrocławia oraz Fundacji Ziemi Sudeckiej z Dzierżoniowa, które ufundowały paczki świąteczne dla wszystkich uczestników turnieju. Ich hojność sprawiła, że każdy z graczy, niezależnie od wyniku, mógł poczuć świąteczną radość i docenienie swojego zaangażowania w sport.

Ważną rolę w realizacji „Tenisowych Mikołajek” odegrały także lokalne władze. Honorowy patronat nad wydarzeniem objęli Urząd Miasta Dzierżoniów oraz Starostwo Powiatowe w Dzierżoniowie, dowodząc tym samym, jak ważne jest dla nich wspieranie lokalnych inicjatyw i promowanie zdrowego trybu życia wśród mieszkańców.

Zmagania na tenisowych stołach były zacięte, ale przede wszystkim przyjazne i pełne sportowej rywalizacji. Turniej stał się okazją do spotkań, nawiązywania nowych znajomości oraz wymiany doświadczeń między doświadczonymi zawodnikami, a młodymi adeptami tenisa stołowego. Było to wyjątkowe wydarzenie, które nie tylko promowało sport, ale także zbliżało ludzi w przedświątecznym okresie!

Zarząd DKTS TOPSPIN Dzierżoniów składa ogromne podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się do sukcesu turnieju za okazane wsparcie oraz życzy wszystkim zdrowych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku 2024!

DOŁĄCZ DO NAS!